Cnr Grup İnşaat

Misyonumuz

İnşaat ve mimarlık alanlarında uluslararası standartlarda hizmet veren, mekan tasarlayan, mekansal çözümler üreten, ara süreçleri yöneten ve içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir tasarım ve uygulama firmasıyız.

insalara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlama amaçlayan CNR GRUP İNŞAAT, her proje için öncelikle işverenin arzuları ve mevcut durumunda talep edilen ve gelecekte talep edilecek ihtiyaç programlarını dikkate alarak bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirmeyi amaçlar.

Konut komplekslerinin ve iç mimari konsept projelerini hazırlar ortaklarımızla değerlendiririz. Bu çalışmalarda, farklı zevklere hitap edecek tasarım alternatifleri hazırlarız. Örnek tasarımların ortaklarımıza sunumunun ardından resmi projelendirme çalışmalarımızı hazırlarız ve malzemelerin seçimini yaparız ve mimari uygulama ekibimizin titiz kontrolü sonucu bu çalışmaları hayata geçiririz. İnşaatlarımızı ve mekana özel tasarımları kendi bünyemizde imal eder, uygulama işlemini gerçekleştiririz.

"KONUT KENTLERİN ÖZETİDİR"

Bu felsefeden yola çıkarak inşaat ve mimarlık alanlarında uluslar arası standartlarda hizmet vermeye karar verdik. Sadece inşşat yapan değil, mekan tasarlayan, mekansal çözümler üreten, insan ilişkilerini süreçler içerisinde farklı disiplinlerle yöneten bir tasarım ve uygulama firması olabilmek için çalışıyoruz. Şirketimizde tecrübeli kadromuz, son teknoloji ve ürünlerle bina yapıyoruz.Toplu konuttan bireysel mekan tasarımına, tasarımdan üretime, sürecin tüm birimlerini bünyemizde barındırıyoruz. Dünyanın gelişen trendlerine paralel olarak kendimizi geliştiriyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konut komplekslerinin ve iç mimari konsept projelerini hazırlayıp ortaklarımızla değerlendiriyoruz ve tüm tasarımlarımızı mekanın gerçek sahipleriyle şekillendiriyoruz. Sadece konutlar değil, proje ortaklarımızla yeni dostluklar imal ediyoruz. Bu dostlukları ve üretimleri arttırmak için sizleri de beraber olmaya davet ediyoruz.

Veysi Cangir

CNR Grup Genel Koordinatörü